Для голосування необхідно авторизуватись

Країна Навпакинія.

Неймовірні звичаї Навпакинії.

МРІЯТИ не шкідливо, шкідливо не мріяти. Ви не знаєте, як навпакинці святкують День народження та Новорічні свята? Ми вам розкажемо.

На День народження вваажаєттся дурним тоном отримувати торт зі свічками. Це ніби задмухувати вогонь свого життя, своїх бажань. Вони у цей день пишуть бажання і кидають в середину повітряної кулі або повітряного ліхтарика, повітряного змія і запускають у повітря. Це спроба запустити мрію в дію, в небо.

На Новий рік, на 19 грудня у День святого Миколая вивішують спеціальні шапки або рукавички для кожного, хто є у сім’ї. У них є спеціальні блокноти, зошити, книги, щоденники, листки бажань та мрій. У них святий Миколай не кладе різочки, але може написати привітання та побажання щодо поведінки дитини. Вони зникають у Новорічну ніч, а натомість з’являються солодощі. Навіть у самих багатих і впливових родинах не прийнято дарувати на такі свята один одному дорогі подарунки, речі чи іграшки. Лише солодощі. Можна приносити з собою фрукти та напої під час відвідин та гостювань. У Навпакинії солодощі високої якості з додаванням замість барвників овочів та фруктів і виглядають, як справжні витвори мистецтва. Тому їх не бояться їсти, а також пригощати інших. Вважається виявом шани та високої довіри працювати на заводиках та фабриках смаколиків, цукру та солі. Цукерками модно обмінюватись та ділитися у школі та на роботі до кінця зими, щоб підтримувати дух веселощів до весни.               Інколи варто змінювати неправильні звичаї на більш логічні та прийнятні, правда?
Чат-Бот і Черепашка                             МАНДРІВНИКИ.

P.S. Любий читачу, не будь занадто строгий та прискіпливий до цих дитячих оповіденьок, адже наважитись друкувати листування, думки та бачення з планети Фантазія не так вже й легко. Приємного часу за читанням та хорошого настрою!

2
Поділитись...

Автор публікації

Офлайн 1 день

5808

60
Коментарі: 54Публікації: 33Реєстрація: 08-04-2022

Яскравий коментатор

Достижение получено 15.12.2022

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Бронзове перо

Достижение получено 08.05.2022
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій

Коментувати

Думок на тему “Країна Навпакинія.”