Для голосування необхідно авторизуватись

Країна Навпакинія.

Навпакинія і податки.

Любі наші дітки, Динозаврику, Котенятко та Їжачок. Пишу вам про нашу подорож, як і обіцяли з татком. Хочемо розповісти, чому у Навпакинія поважають порядок, як вдома так і у країні.

Дорослі ходять на роботу державну, найману чи приватну роботу. У кожного є вибір самостійно чи з допомогою бухгалтера(це особа, яка нараховує та виплачує платню, оплачує різні державні обов’язкові платежі), банку, податкового куратора сплатити щомісячний податок, який дорівнює десять відсотків від платні. Якщо у сім’ї хтось один не працює з якихось причин чи отримує соціальну виплату, то за таку особу ці десять відсотків оплачує держава, щоб вести облік працюючих, не дозволяти з’являтись тіньовим грошам та не доводити населення до відчаю чи зубожіння. Кожен знає, що оплачувати школу чи дитячі заклади (садків у них немає, є спеціальні ігрові кімнати для дітей та дорослих, де можна весело і з користю провести час з малюками або є можливість залишити дитинку на певний час, якщо виникла така потреба) оплачують щомісячно, як комунальні послуги, але є певний перелік, коли це робить держава з спеціального фонду, який відкривають при прийнятті бюджету на рік.

Таким чином усіх дорослих заохочують сплачувати самостійно податки, бо з них можна оплатити щомісячні сімейні витрати. Держава зацікавлена, щоб більшість громадян мали середній дохід, могли гарно одягатись, їздити у подорожі на море та у гори, відвідували історичні місця та музеї. Адже спільні поїздки здружують родини та є невід’ємними певного ритуалу та звичаїв.

У Навпакинія не має страхових внесків. Це такі люди, які не люблять боятись, дуже свободолюбиві. Той хто щасливий, не хоче бути рабом, не хоче з когось робити раба. При настанні хвороби чи нещасного випадку, одразу робиться усе можливе, щоб особа видужала. А потім збирають довідки та чеки та приносять у соціальну службу чи профспілкову організацію, яка виплачує усі витрати через державний бюджет. Ці витрати є такими, які не підлягають поверненню особою, що захворіла чи членами її родини. У всіх є вибір, звертатись до державного чи приватного лікувального закладу, навіть лікуватись вдома незалежно від соціального статусу та рівня доходу. Так добре, коли знання — це сила, та завжди є право вільного вибору. Коли порядок у сімейному бюджеті, то й порядок у державному.

Вибачте, наші непосиди, що лист вийшов якийсь занадто серйозний та довгий.

Любимо, скучаємо, обнімаю, цілуємо. Ваші Чат-Бот та Черепашка Мандрівники.

 

 

3
Поділитись...

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

5808

61
Коментарі: 54Публікації: 34Реєстрація: 08-04-2022

Яскравий коментатор

Достижение получено 15.12.2022

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Бронзове перо

Достижение получено 08.05.2022
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій

Коментувати