Для голосування необхідно авторизуватись

Країна Навпакинія.

Навпакинія.Ігрові кімнати.

Самостійні наші та вільнодумні дітоньки, як ви там без нас?Ми хвилюємось. Пишіть нам, будь- ласка. Листів багато не буває, особливо від вас, це ж не рахунки для сплати:).

Ми розуміємо, що у такій гарній та щасливій країні, хочеться залишитись та жити, але більш за все хочемо, щоб наша подорож скінчилася, і ми повернулись, хоч і у відсталу, але нашу країну. Можливо колись наша Батьківщина візьме собі на озброєння, чи радше, за приклад, такі незвичайні методи для розквіту. Оскільки у Навпакинії, як і кругом у світі, смерть та хвороби не відмінені, а є частиною нашого земного буття, то усі цінують спокійта радість кожного дня, сповнені звичайними щоденними турботами та клопотами.

Замість дитячих садочків у кожному населеному пункті існують ігрові кімнати. Це дає можливість мати стабільно робочі місця, не перетворювати жінок на суцільних домогосподарок-пустельниць-одиначок. Якщо бабусі та дідусі зайняті, тати теж на роботі, а мамі потрібно до перукаря, стоматолога, на роботу, то вони приводять чи привозять у візочках діток на певну  кількість годин. Для нової дитини заводять картку з ім’ям і номером телефону і батькам дають теж візитку з номером телефону та ім’ям вихователя-няні. У таких кімнатах можна поліпити щось з пластиліну, глини, помалювати, зробити аплікацію, побігати з дітками. Там багато іграшок, але кожен приносить із собою теж, якщо хоче, наприклад, своє зайченя Наді’, щоб не було так страшно лишатись самому у незнайомому місці. Зазвичай в ігрових кімнатах не годують та не сплять. Дитинство має бути щасливим і рівно стільки, скільки має бути. Тільки вдома найсмачніше готують та добре спати. Мама вправі обирати коли виходити на роботу, на скільки годин в день чи тиждень, навіть, якщо вже дитина закінчила молодшу школу. Адже навантаження та ситуації у кожній сім’ї різні. Ніхто не може змусити чи наказати, але можуть порадити чи порекомендувати.

Для мам та зовсім маленьких діток є заняття на які можна записатись, щоб займатись спільно танцями, гімнастикою…Ці заняття настільки веселі та цікаві, пролітають, як п’ять хвилин, що деякі тати щасливі на них піти з малюками аби пропустити трохи робочих годин. До речі, за таке, на роботі та не сварять, якщо вони приносять довідку, що цей час вони провели у ігровій кімнаті.

У ігрові кімнати беруть діток одразу різного віку за принципом Монтесорі. Так у кожному селі, місті чи містечку усі й знайомляться, вчаться дружити та жити у мирі та повазі. А якщо раптом виникають конфлікти чи не порозуміння, то намагаються, щоб це не переростало у вбивства, каліцтва чи війну.

Ваші мандрівні Чат-Бот та Черепашка.

1
Поділитись...

Автор публікації

Офлайн 1 день

5808

60
Коментарі: 54Публікації: 33Реєстрація: 08-04-2022

Яскравий коментатор

Достижение получено 15.12.2022

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Бронзове перо

Достижение получено 08.05.2022
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій

Коментувати