Для голосування необхідно авторизуватись

Країна Навпакинія.

 Навпакинія.

Подорож. Лікарня?

Є такий дитячий віршик про на російській мові “Доктор Айболит”, а на українській “Лікар Айболить”. Як він вправно лікує усіх звірят, а потім ще й у Африці справляється з епідемією. Шкода, що зараз цей мультик здається таким старим і аніме “відстій”, нам усім у такий неспокійний час не вистачає такого супер-героя лікаря, правда, діти?

У Навпакинії здоров’я, як і кожна особа є неповторними, єдиними та вартими уваги, найкращого та найдорожчого, що є у світі. Здорова людина — задоволена особа. Усі знають, що лікар не має права кричати, висловлювати припущення, звинувачувати…Лікар може запитувати, пояснювати, переконувати, пропонувати…

Страшне слово “діагноз” — не завжди страшне, а лише пояснює, що можна, а що не можна, як правильно харчуватись, працювати та проводити відпочинок та ще багато іншого.

Навпакинці не відповідають на запитання, які задають у відсталих країнах(ПІП, місце роботи, адреса проживання, телефон…) Усе дуже просто. Адже лікаря та весь персонал не цікавить ваш статус чи капітал, а ваше хороше самопочуття.

1
Поділитись...

Автор публікації

Офлайн 1 день

5808

60
Коментарі: 54Публікації: 33Реєстрація: 08-04-2022

Яскравий коментатор

Достижение получено 15.12.2022

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Бронзове перо

Достижение получено 08.05.2022
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій

Коментувати