Для голосування необхідно авторизуватись

Країна Навпакинія.

Привіт, наші любі діти.Можливо, ці листи про країну Навпакинія недоречні під звуки сирен, невтішні новини про ракети, влучання, зброю, танки, жертви…Можливо, вони надто солодкі чи недолугі.Але війна усеодно закінчиться.Почнеться мирне життя. Думаємо, усім хочеться, щоб воно було щасливе.
Пригадуєте, на найбільшій раніше купюрі п’ятсот гривень з одного боку портрет філософа, поета Григорія Сковороди, а з іншого — фонтан. Усі ми, як фонтани чи посудини, різної форми та складу, але кожному дається однаково.Тому не варто думати, що в іншій країні чи іншій людині, краще, ніж вам.
У кожній сім’ї та країні існує бюджет. Адже не можна витратити більше, ніж у вас є коштів. Інакше доведеться позичати чи брати кредит. Можливо, війни можна було б уникнути, якби у нас вміли б рахувати, скільки потрібно, хоча б мінімум, щоб прожити місяць та рік спокійно, дозволяючи собі прості та необхідні речі, не заганяючи в зневіру чи кабальні кредити. У Навпакинії питання рівності у сім’ї чоловіка та жінки, зменшити ризик руйнування сім’ї, важливості рішення двох вирішили просто: додали у Сімейний кодекс , що сім’я має обов’язково отримувати мінімум коштів на місяць необхідних на одну особу, чоловік отримує половину доходу жінки, а жінка половину доходу чоловіка на рахунок в банку чи готівкою з місця роботи (офіційної/неофіційної), якщо цих грошей недостатньо, то решту виплачує держава. Отака навпакинська рівна нерівність та справедливість.
Мабуть, це трохи складно для вас.Але якщо уявити, що бюджет, це ваші кишенькові гроші, то все стане на свої місця.Якщо ви їх не отримаєте,їх буде недостатньо, то не зможете ходити до школи.Якщо їх рівно стільки, скільки потрібно, то ви будете почуватися впевнено. Якщо ви їх отримуєте щомісяця, то відчуваєте стабільність та захищеність. Якщо у вас з’явиться можливість на чомусь зекономити чи отримаєте трішечки більше, зможете купити собі і поділитись з друзями та сім’єю чимось смачненьким чи порадувати подарунком на свято.
Тому ціни у Навпакинії зростають не перед великими святами, не від курсу долара чи іншої валюти,а від ринкових показників. Економісти у цій країні не гадалки, не пророки, не екстрасенси чи шарлатани, а справжні знавці математики.
Міцно-міцно обнімаємо, ніжно цілуємо наших Кет, Їжачка та Дино.
Ваші Чат-Бот та Черепашка Мандрівники.

2
Поділитись...

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

5808

61
Коментарі: 54Публікації: 34Реєстрація: 08-04-2022

Яскравий коментатор

Достижение получено 15.12.2022

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Бронзове перо

Достижение получено 08.05.2022
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій

Коментувати

Думок на тему “Країна Навпакинія.”