Для голосування необхідно авторизуватись

Країна Навпакинія.

Щира подяка, що вирішили витратити свій час прочитати та розділити думки автора.
Якщо не сподобалось, не повертайтесь.Якщо виникли хоч якісь хороші думки чи почуття, поділіться, будьте ласкаві, у коментарях.Не забудьте.

Податки, милі наші непосиди, живчики-активчики,- це головний гаманець країни або сімейна скринька для грошей на певну країну. Гроші йдуть на зарплати тих, хто працює на державних посадах: політикам, урядовцям, медикам, вчителям,тощо, а також на різні витрати — будівництво чи ремонт школи, медичного закладу, дороги, діяльності сільської чи міської ради…

У Навпакинії був час, коли усі зневірились Купка злих і жадібних людей зробили так, що гроші постійно знецінювались, за них можна було мало купити чогось.Процвітали обман, корупція, жадоба наживи.Урядовці та банки постійно обдурювали звичайних громадян.Вчителі та лікарі вимагали додаткової плати за свої послуги, крім зарплатні. Була дика тіньова економіка. Щобподолати страх та сумніви, недовіру Навпакинців, одна з правительок, Леді Ю, вирішила поновити свою репутацію хорошої людини та політика, яку у неї відібрали, відновити злагоду та довіру між тими хто керує країною та звичайними особами.Для цього було розгорнуто кампанію про спрощення податкової системи.Замість того, щоб залякувати, принижувати усіх тих, хто працює у країні та закордоном, стали заохочувати і пояснювати, як правильно це зробити.Звісно, пройшло багато часу, покилюди повірили і стали декларувати через державний банк свої доходи.Дуде поступово і повільно гроші з чорних ставали білими, тобто легальними.З них зовсім були зняті податки і штрафи, або бралась символічна ціна у копійках.Але процес почався, Навпакинія почала ставати культурною та цивілізованою у плані економіки країною.Все важче було поганцям, які були у змові із закордонними злочинцями відмивати гроші на території Навпакинії та користуватисьнаївністю та незнанням, пробаченням навпакинців. якщо житель самостійно декларує свій заробіток. Держава отримала змогу бачити реальні доходи громадян.Усі, хто займались купівлею-продажем, виробництвом отримали змогу перестати вести подвійну бухгалтерію і чесно працювати. Леді Ю замовила рекламу на рекламних щитах та відеомедіа, де пояснювалось, що податок — це не страшно,не боляче, не неприємно. Сплатити усі податки і лишитись з нічим — це неправильно, бо спати у такому разі не будеш спокійно,не маючи навіть даху над головою. Було навчено цілий штат податківців, які повинні були пояснювати та допомагати правильно вести бухгалтерію та облік, сплачувати податки та отримувати повернення, пільги  у разі оприлюднення та сплати податків та витрат. Страшно тоді, коли не знаєш, коли лякають, і реальність така, що навколовмирають бізнесмени або незаконно забирають бізнес.Не страшно, коли ти знаєш, що навіть у випадку провалу бізнес-плану, не залишишся на вулиці голодний та холодний. Бо бізнес — це завжди ризик, який можна за допомогою держави або збільшити або мінізувати.Гроші іноземних держав стали знецінюватись, а гроші навпакинців почали дорожчати.Жителі Навпакинії перестали купувати вживані речі, а почали купувати планувати покупки нових товарів.

Економіка пожвавилась.З часом країна перестала бути відсталою, почала у світі користуватись повагою та авторитетом, а отже довірою в інших мешканців планети.

Ваші Чат-Бот та Черепашка Мандрівники.

1
Поділитись...

Автор публікації

Офлайн 1 день

5808

60
Коментарі: 54Публікації: 33Реєстрація: 08-04-2022

Яскравий коментатор

Достижение получено 15.12.2022

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Бронзове перо

Достижение получено 08.05.2022
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій

Коментувати