Для голосування необхідно авторизуватись

Країна Навпакинія. Мода.

Багато людей у світі хочуть модно та красиво одягатися, але кожен шукає свій стиль, речі у яких зручно почуватися.

Якщо є форма, то чи можна її не носити? Чи потрібна форма? Навіщо і кому потрібна форма? Багато професій мають певну форму одягу, наприклад, військові, поліцейські, приватні компанії можуть вимагати носити від своїх працівників певний стиль чи спеціально розроблені зразки одягу. Кожна людина індивідуально для себе визначає, який одяг вона носить вдома, а який на роботу. Цікаво, що думаєте ви? Чи погодились би на форму, чи ні і чому саме? Щоб обрали б на щодень у школу чи на роботу?
У Навпакинії кожного року проходить показ моди. Ця подія цікава усім віковим групам населення і широко висвітлюється у засобах масової інфомації. Це своєрідний бал для усіх дизайнерів та кравців. Є такі відомі бренди, як у нашій країні, які розробляють цілі колекції. Для інших відведено спеціальний день, коли показуються одиничні моделі. Серед усіх представлених моделей журі визначає найоригінальніші та наймодніші і вручає призи та невеличкі грошові винагороди. Таким чином, будь-хто, який розробив і створив модель одягу може представити її широкому загалу. Деякі швейні фабрики і цехи можуть на таких заходах придбати моделі для масового пошиву. Це дуже зручно. Міністерство легкої промисловості допомагає правильно юридично оформити потрібні папери та прослідкувати за передачею матеріалів та оплатою. Тобто виступає гарантом між дизайнером та фабрикою.
Перед такими показами по радіо та телебаченню завжди розігрують у вигляді вікторини певну кількість квитків серед населення. Це дуже весело. Серед популярних розробок моделей одягу можуть навіть влаштувати аукціон. А ще на щорічний показ мод у Парижі відправити найкращих дизайнерів з їхніми творіннями.
Кожних п’ять років влаштовуються покази найкращих моделей за попередні роки. Такий ніби підсумок правління кожної влади.
Обнімаємо, цілуємо, скучаємо.
Сподіваємось, що це хороший досвід для наслідування. Що скажете?
Чат-Бот та Черепашка Мандрівники, які хочуть додому.

2
Поділитись...

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

5808

75
Коментарі: 57Публікації: 44Реєстрація: 08-04-2022

Небайдужий читач

Достижение получено 12.02.2023

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Яскравий коментатор

Достижение получено 15.12.2022

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Бронзове перо

Достижение получено 08.05.2022
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій

Коментувати