Для голосування необхідно авторизуватись

Країна Навпакинія. Здоров’я.

Подяка,  шановному читачу,  якщо знайшов час та розділив думки автора.

Останні новини з подорожі Навпакинією. Черепашка та Чатбот дуже схвильовані подіями у світі. Не можуть залишатись осторонь та дивитись на всесвітню сварку,  погроз атомної небезпеки мирного атому. Мабуть, спробують помирити ворогів,  хоч самі можуть постраждати.

  Чому навпакинці не бояться дантистів,  як усі решта жителіву світі? Та тому,  що у країні давно вирішили,  що кожен навпакинець,  у першу сам повиннен дбати і бути відповідвльним за своє самопочуття. Лікар може лише допомогти зберігати та направляти на шлях збереження здоров’я. Для цього було введено заборону на зберігання інформації щодо хвороб чи подібного у інших місцях,  крім лікарів та самого жителя Навпакинії. У особистій картці,  яка зберігається у навпакинця,  і яку він може заводити самостійно чи для певного закладу чи конкретного лікаря,  він може не вказувати повністю прізвище,  імя,  по-батькові,  якщо бажає пройти якогось лікаря,  а вказує номер,  як пароль на телефоні. Стоматолог зобов’язаний провести лікування чи профілактичний огляд, зробити відповідні записи. Оплатити можна,  як у медичному закладі,  так і будь-яким іншим способом за квитанцією чи чеком протягом трьох робочих днів. У кожному закладі є прайс,  який однаковий і можна звірити з інтернет-прайсом. Кожні витрати пов’язані з охороною здоров’я,  кожен навпакинець вказує у своїх витратах. Податковий консультант слідкує за цими витратами,  а також чи була у поточному році відпустка,  вихідні та скільки. Тому роботодавець,  який пропонує роботу,  офіційну чи неофіційну,  не зможе порушити права на відпочинок. Кожного року податкова структура нараховує бонуси,  які можна використати,  як податкові пільги чи оплату частини відпочинку,  путівки,  подорожі… Стоматолог,  як,  у принципі,  будь-який,  інший лікар,  перш ніж розпочати якісь маніпуляції,  призначити обстеження,  повинен поясити для чого,  чому,  як саме,  чи усе зрозуміло навіщо, запитати дозволу, і тільки потім почати щось робити. Так,  це займає багато часу,  навіть,  якщо ти у сотий раз приходиш на одне і теж профілактичне обстеження чи продцедуру,  але такі правила. Ніхто не скаже з порогу:”Сідай у крісло,  відкрий рота, заплати”. Детально пояснять,  розкажуть скільки займе часу та ваших коштів. Культура і повага до здоров’я  на самому високому рівні. Важливо не налякати,  не втрати довіру того,  хто звернувся до лікарів. Лікар не повиннен зробити боляче,  отримати побільше грошей чи візитів,  а допомогти усунути біль чи проблему або ще гірше,  ховати когось,  як у нашій країні,  демостративно у лікарні фіктивних хворих.

  До рксі,  у Навпакинії,  оплату послуг та щвязку здійснюють тільки після надагня таких послуг. І ніколи наперед. Такі правила. Це може здійснюватись щодня чи за певний період лише за бажанням тооо,  хто отртмує послуги,  але нав’язувати оплату наперед нізто не має права.          Переважна кількість навпакинців,  якщо не усі,  дуже добросовісні і справно сплачують рахунки,  слідкують за своїми витратами. Держава,  у вигляді різних структур,  допомагає не стати неплатоспроможним,  а не як у нашій країні,  на жаль,  і боржником та банкротом з постійними штрафами на якогось бідолаху накинуться аби збити грошей.

На цьому місці розповідь та листи припиняються. Томущо Чат-Бот та Черепашка Мандрівники вилетіли літаком. Чи долетіли вони,  адже літак міг упасти,  його могли збити,  як ворги,  так і свої,  бо у їхній країні вистачає недобрих людей,  не відомо. І що станеться з ними потім,  автор сам не знає. Так неспокійно і зле стало жити у світі. Хоч герої видумані,  але жаль Динозаврика,  Кет та Їжачка, як вони всі це переживуть?????

2
Поділитись...

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

5808

61
Коментарі: 54Публікації: 34Реєстрація: 08-04-2022

Яскравий коментатор

Достижение получено 15.12.2022

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Бронзове перо

Достижение получено 08.05.2022
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій

Коментувати