Для голосування необхідно авторизуватись

Нотатки наvigenої домогосподарки.

Як це все неправильно!!!

Слава Україні! – првильно.

Героям слава –  неправильно.

Слава буваю різна. Якщо така слава,  яку зараз має держава Україна,  то це знесавлення. Радіти від чергового траншу,  націлювати збирати гроші на війну – це соромно. Отже хтось керуж думками і можливостями,  що війна надовго,  що щакінчиться не скоро. Що потрібні гроші чиєсь каліцтво,  життя,  сироти,  одинокі,  зламані житя,  заміновані поля і гарантована смерть і нещасні вирадки на довгі рокивперед… Кому це потрібно?

Потрібно не рахувати дірки у бюджеті,  не бідкатись,  які вони великі,  а якщо “Бюджет економії”,  то обійтись без запозичень і кредитів. Обійтись тим,  що є,  і що маємо, щоб вилізти з боргів,  а не робии їх більшими. Я пишу дурниці? Я помиляюсь? Краще навпаки?

Хоча дивлячись на ведучих каналу “1+1″, та решту чиновників, військових, яких вони показують,  не можна сказати,  що переважна більшість з них схудла чи змарніла від горя. Я написала правду? Отже війна не таке горе та біда? Можна продовжувати? Варто продовжувати?

Слава Україні!Слава землі, на якій ти живеш. Слава тим,  хто просто виконує щоденну роботу і обов’язки без пафосу та зайвого галасу,  без постійної похвали,  квітів,  цукерок,  хабарів, слави,  кар’ єри по трупах, без любування на камеру, а ПРОСТО за зарплату, за усвідомлення,  що це просто робота,  яку потрібно виконати по можливості найкраще,  бо це обов’язок,  за який отримується платня, і зберегти своє,  і не покалічити при цьому чуже життя. Вчасний анекдот,  який відображає сьогоднішнє муспільство і вже 20 років поспіль.

-Пасажир за бортом!

І всі на палубі схопились за мобільні телефони і ввімкнули камери…

 

Сумно чи весело вам від такого? Хочеться вірити,  що не всі схопились за камери. Хочеться вірити,  що  той,  хто за бортом,  не впав туди спеціально,  щоб прославитись Таким чином. І всі,  ті,  хто схопились за камери,  навряд думають про когось чи є якісь почуття любові,  співчуття,  поваги,  толерантності,  совісті,  тільки про себе,  славу,  гроші. У якому страшному світі ми живемо! У який страшний час ми зі своїми дітьми живемо! А вам не страшно?

Слава тітка зла. Сьогодні тобі лаври,  а завтра забуття.

Слава Україні. Не героям слава.!Не неправді і безрозсудності слава! Україні слава! Вам як більше подобається?

Слава Україні! Україні воля!

Насправді нас виховують невільними багато років. У садку,  школі,  вузі, на  роботі є правила.Там вкащані обов’язки :приходити вчасно,  їсти і не кришити,  посуд після себе занести до умивальника,  сидіти прямо,  поклавши руки на парту(ми ж не роботи,  не ляльки,  щоб 45 хвилин сидітитак непорушно), аленізто не говоритьпро права. Ніхто не наголошує на правах. То де воля? Навіть,  якщо ви будете намагатись їх відстоювати(в Україні,  як і в Білорусії,  Росії цього не вміють правильно,  не знають як можна. Я права?),  свою думку,  свої почуття,  вас розтрощить і зневажить більшість,  яка уже запрограмована на багато років уперед,  що так треба. Кому треба ? Бо це доля,  бо так бажає Бог… Що за дурня! Не може такого бути! Це роблять люди задля своєї вигоди! От і вся доля і всі бажання Бога?Отже усе добре – це пустий звук. Не існує волі,  любові,  дружби,  злагоди! Тоді я бронюю собі місце у пеклі,  раз у цьому житі усе схвачено і за все заплачено, якщо не можна без хабарів і домовленостей. А своїм дітям бажаю прожити життя спокійно,  без воєн, мати право самим обирати,  як вчинити,  де вчитись,  ким стати, що робитт, не обираючи долю із теплого місця з найбільшою платнею та привілеями чи друзів і знайомих мати за посади,  становище у суспільстві… Як ви обираєте своє оточення? За якими критеріями?

Ніхто і ніде ненаголошує,  що ви вільні. Ви можете почуватисьпогано,  зле,  невесело ви повинні відстоювати свою думку. Ніхто не розповідає і не пише,  як це реальни і законно можна зробити. Що людина вільна і може відчувати злість,  безпорадність,  відчай. Але це не привід напитись і покурити. Бо є вибір:  ви можете викоритстати язик собі на щастя і долю,  що язик не ворог!!!, що словами і мовою це можна і треба робити. Язик ворог тому,  хто зробив зло чи причетний до зла, і боїться проговоритись.

Чому у державних органах та установах сидять люди,  які вас принижують і дають копняка в зад при будь-яких зверненнях? ТОМУЩО ВОНИ ЛЮДИ. У НИХ ПОСАДА І ЗАРПЛАТА, А ВИ НЕ ЇХНЯ ЗАРПЛАТА,  А ЇХ ПРОБЛЕМА,  ЯКА ЗАВАЖАЄ СИДІТИ НА РОБОТІ І ОТРИМУВАТИ ЗАРПЛАТУ.

Ніхто в Україні невільний. Бо якби провели опитування чи голосування,  то більшість була б проти війни. Ніхто нормальний не хоче,  щоб хтось покалічився чи вмер. Такі страшні речі можуть хотіти тільки жахливі люди з дуже поганими намірами. Але постійне зомбування,  що хтось поганий,  один(навіть президент чи депутат, тому можна знищити і свого президентакраїни чи компанії)  винні у всіх бідах і нещастях,  тому повинні заплатити життям (зверніть увагу,  Не Свободою!!!), наштовзують на такі страшні думки і слова,  дії навіть дітей,  щоб скинути атомну бомбу на Президента іншої країни(багато росіян проти війни і їм соромно,  що війна з Україною,  так само як багатьом українцям),  звідчи гасло:”Ворогам смерть!” Це не воля,  а злочин відбирати чуже життя через вбивство, це перший і найтяжчий гріх за Біблійними заповідями і це сташно. Вбити іншу людину,  навіть,  якщо це ворог –  це страшно! Не оглушити ворога,   не зв’язати,  не кричати,  не переконувати,  а вбити!!! Ворогам смерть! – це відібрали у вас волю,  право вибору. Вибір один – ворогам смерть. Офіційно дозволили вбивати і кожного вбитого ооолошувати ворогом,  бо так правильно і зручно. Це жах!!!!!!! Україні воля!!!!!!! Україні і громадянтну право вибору! То як правильно? Хоч один навпжиться написати коментар і висловити своб думку?

1
Поділитись...

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

5808

61
Коментарі: 54Публікації: 34Реєстрація: 08-04-2022

Яскравий коментатор

Достижение получено 15.12.2022

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Бронзове перо

Достижение получено 08.05.2022
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій

Коментувати

Думок на тему “Нотатки наvigenої домогосподарки.”