Для голосування необхідно авторизуватись

Нотатки наvigenої домогосподарки.

Дзвінок.
-Телефонує “Ощадбанк”? Мене звуть Вячеслав. Ми проводимо опитування. Ви можете говорити зараз ? Ви довіряюєте “Ощабанку”?
– Ні…
Зв’язок було перервано з боку абонента.
Мабуть, марно, пояснювати чому. Адже зв’язок було перервано з боку абонента.
Мабуть, марно, пояснювати чому. Адже “Ощадбанк” давно став поважати гроші іноземних держав. Він настільки високо оцінив доллар та євро, щ огривню знецінив, а копійки зробив, як злий чарівник, нічим в Україні. Банк заодно знецінив і життя навіженої Домогосподарки, усіх українців та їхніх дітей спочатку у два рази, потім у вісім разів, десять,… Люди втомились уже рахувати скільки разів принижували їх і їхню працю у цій країні, втомились від знецінення себе та України і вийшли на майдан захищати залишки гідності. І тоді влада і “Ощадбанк” почали війну з українцями та спершу знецінили їхнє життя у тридцять разів і більше разів, а підняли американців і єврпейців у тридцять і більше разів. За що такі заслуги перед Україною мають чужі гроші та
 громадяни чужих країн? Невже вони чимось кращі за інших? Може це надлюди? Може це майже боги чи самі боги?

Дзвінок з комп’ютерної академії:”Ви зацікавлкні у фінансовій грамотності дитини ?” Хай навчаться спочатку рахувати гроші ті, хто бере кредити, встановлює курс валют і ціни. Хто згідний з цим твердженням?
Навіженій Домогосподарці особисто нічиє здоров’я і житя не потрібно забирати чи віддавати, щоб бути багатою і щасливою, а тобі? Хто підніме бідну копійку і гривню й скаже, що вона цінніша за іноземні чужі гроші?

Не знаю чому, але хтось перешкоджає друку і публікації моїх текстів.? І робить помилки.

 

 

 

 

2
Поділитись...

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

5808

45
Коментарі: 41Публікації: 25Реєстрація: 08-04-2022

Бронзове перо

Достижение получено 08.05.2022
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій

Коментувати