Для голосування необхідно авторизуватись

Нотатки наvigenої домогосподарки. Дівчинка/хлопчик

  • Якось чоловіки на вулиці обговорювали новину:

— Хто народився? Дівчинка. А махнув рукою і сказав зневажливо один.

— Син, хлопчик — оце радість, опора! Буде з ким на дівчат і на рибаловлю ходити…–підтримав другий.

— Ну що ви розумієте у цьому житті( посміявся третій). Хлопчика й папа Карло змайструвати може. А щоб вийшла дівчинка, ще треба постаратись і вміть.Ювелірна робота.

Не завжди нам вдається відстояти свою думку і себе та ще й вдало накинуть платок на чужий роток. Вміло пожартувати, нікого не образити і показати кмітливість та розум не вчать навіть в університеті.

Старість — не радість, молодість — не життя. Залишається дитинство, у якому всі діти хочуть швидше вирости і втілювати свої мрії та задуми.

Шкода, що не вчать, що дитинство та молодість минає, а старість — це зрілість. Вона існує. І це теж добре. Дитинство — це всьог-навсього вісімнадцять років. А так звана старість, може тривати понад сорок років. Вражає, правда? Треба мати на такий вік якісь плани та мрії? І можна і треба у будь-якому віці почувати себе добре, мати гарне здоров’я, як джерельна вода, гарний вигляд. Ви ж бачите, як ростуть дерева: молоде гарне і у поважному віці теж прекрасне.

Шкода, що не вчать, що коли кажуть “люблю”, то треба питати: “кого?” Що найбільшим і повним признання і підтвердження бажання та намірів може бути тільки: “Я хочу від тебе дітей. І неважливо хто народиться, хлопчик чи дівчинка, любити буду однаково всіх, включно з тобою”.

 

3
Поділитись...

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

5808

61
Коментарі: 54Публікації: 34Реєстрація: 08-04-2022

Яскравий коментатор

Достижение получено 15.12.2022

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Бронзове перо

Достижение получено 08.05.2022
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій

Коментувати