Для голосування необхідно авторизуватись

Нотатки наvigenої домогосподарки.Коротка інструкція

Нотатки наvigenої домогосподарки.Коротка Інструкція для життя.
1. Знання — це сила. Знання за плечима не носити. Тому вчитись ніколи не пізно, але всього знати неможливо. Навчання — це може бути весело, гарно, корисно, досвід та практика.
2. Ти вільний у своєму виборі. Тільки твій вибір може зробити з тебе раба.
3. Секс і стосунки можна називати по різному.Краще починати статеві стосунки після 18 років.Доведено досвідом поколінь та історією. Не прчинай статеві стосунки для розваги.Статеві стосунки передбачають появу дитини.Памятай про це весь час.Ти відповідальний за здоров’я свого партнера(але ліжко це ринг і не поле бою, де завдання перемогти чи вижити).
4. Вчитись керувати грошима — це нормально.Навчитись, щоб не гроші керували твоїми бажаннями та життям — це мистецтво.
5. Робота потрібна. Робота без душі непотріб. Праця людину будує, а лінь марнує.Кожна праця важка по-своєму, а тому заслуговує на шану та повагу. Від роботи коні дохнуть.

P.S. Ідея інструкції виникла тому, що у школі та інших навчальних закладах вчать усьому, але насправді не має чіткого правила крім:1.Вчитель(батьки, керівник) завжди правий.2.Якщо вчитель неправий дивись пункт перший.Хоча є уроки біології та безпеки життєдіяльності, але ці питання зовсім не розкрите чи подаються розмито, узагальнено і у поєднанні з іншими предметами не дають чіткої конкретної картини світу.

1
Поділитись...

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

5808

36
Коментарі: 32Публікації: 20Реєстрація: 08-04-2022

Бронзове перо

Достижение получено 08.05.2022
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій

Коментувати