Для голосування необхідно авторизуватись

Нотатки наvigenої домогосподарки. Міністерство охорони здоров’я.

Хто знає, навіщо Міністерство здоров’я в Україні? За які зміни в Україні варто воювати та влаштовувати мирні революції? Чому українців багато років підряд тероризують благодійністю на спасінням тяжкохворих дітей? Чому держава не виділяє валюту на порятунок життя маленьких українців? Чого вона, як зла мачуха, кидає громадян на призволяще, змушує продавати і закладати майно, змушує усіх скидатись по копійці, щоб отримати медичні послуги?Це жорстоко. Пересічний громадянин не лікар, щоб вирішувати, як когось лікувати. Та й узагалі, як можна просити в українця гроші, якщо переважна кількість населення на межі бідності.

Чи цікаво буде, допитливому читачу та споживачу, який хоче мати якісні товари та послуги, подивитись на сайті Міністерства охорони здоров’я ціни на ліки(нижню і верхню межу), їх аналоги, скільки часу їх використовують на території України та світу, дозволи на використання та результати клінічних досліджень? Чи будуть такі дії спрямовані на свідоме ставлення до свого здоров’я, тіла? Якщо людина дбайливо та уважно ставиться до свого, то буде ставитись і до чужого. Якщо вона свій організм може накачати надмірною кількістю алкоголю чинакуритись, то вона з однаковою неповагою ставиться до себе та оточуючих. Скільки аварій показували, коли причиною дтп ставав п’яний водій.

Чи хотів би лікар поділитись інформацією, які ліки він вважає ефективними і залишити свій відгук?

Хотів би пацієнт бачити список лікувальних закладів по населених пунктах, областях, наявність у них профільних лікарів, список послуг, ціни на дослідження та лікування? Швидко знаходити територіально чи за оснащенням та досягненнями лікарів потрібних при виникненні чи профілактиці якоїсь хвороби чи наявності  медичної проблеми? Прочитати короткий перелік своїх прав, щоб знати що він собі може дозволити.

Якщо ми живемо у вільній країні, то дозволити залишати відгуки і пропозиції анонімно чи адресно на розсуд громадянина, попередивши про відповідальність за надання недостовірної інформації.

Сьогодні одні питання до вас. Хочеться, щоб наше суспільство думало, що таке жити добре і безпечно, та як можна цього досягти. Ці ідеї сьогодні просто слова. Для когось вони можуть стати поштовхом для змін, для когось основою для подальших дій на робочому місці. Я зараз не можу змінити ситуацію. А хто може? Чим зможе допомогти?

Шановні громадяни, не будьте байдужі! Змінімо своє життя на краще! Якщо вам сподобалися ідеї, викладені у цій статті, ставте вподобайки, діліться інформацією, залишайте коментарі. Так добрі люди швидше зможуть знпйти один одного й згуртуватись для втілення мрій на практиці,покращенння якості життя та послуг уже завтра.

Небайдужа Наvigena домогосподарка.

 

2
Поділитись...

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

5808

75
Коментарі: 57Публікації: 44Реєстрація: 08-04-2022

Небайдужий читач

Достижение получено 12.02.2023

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Яскравий коментатор

Достижение получено 15.12.2022

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Бронзове перо

Достижение получено 08.05.2022
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій

Коментувати

Думок на тему “Нотатки наvigenої домогосподарки. Міністерство охорони здоров’я.”