Для голосування необхідно авторизуватись

Нотатки наvigenої домогосподарки.Ні війні!!!

Тема номер один у суспільстві – це війна.

Моє бажання: стоп війна!

Разом з тим у соцмережах активно закликають донатити, тобто переказувати гроші на ЗСУ. Влаштовують акції, флешмоби, показують приклади, як навіть діти це роблять. Модно пропонувати купити якийсь товар та похвалитись, що частина прибутку переказується на потреби армії.

Увесь час показують військових, як вони мерзнуть, погано харчуються, цивільних, які для них ліплять вареники в тилу, формують сухпайки. У новинах постійно оголошують про гуманітарну допомогу з інших країн на військові потреби… Бюджет України не перший рік спрямовує основні кошти на війну, але бойові дії не припиняються, кордон держави і вся територія разом з населенням у постійній небезпеці. Регулярні лише скандали та зловживання з виділеними коштами на армію.

Така величезна підтримка ЗСУ від держави, митців, простих людей на словах, матеріально , політиками грошима з бюджету, дитячими малюнками і побажаннями,зарплатою, моральна… А що взамін? Загроза третьої світової війни, ядерна загроза, високі ціни на продукти харчування та послуги, постійне їх зростання… Але головне, суспільство вчать любити і поважати ЗСУ. Вони – сила, вони нас захищають. У них зброя, амуніція, вони це вчилися і тренувалися робити. Тоді чому цивільні живуть гірше, ніж військові? Їхнє житло руйнують, їх убивають, ракети не збивають у повітрі в полі літаком чи дроном, діти сидять по підвалах, а не мають нормальне життя та дитинство, дітей ранять, вбивають… Може треба одягти усе населення України у броню для захисту? Посадити у танки і броньовані машини? Чому ЗСУ настільки погано виконують свої прямі обов’язки, що наші політики та дипломати не можуть змусити здатись ворога і підписати мирну угоду?

Я не вірю у благодійність, якщо в Україні перестали користуватись копійками для написання цін та отримання решти. З миру по нитці – постійна війна.  Як країна, яка була одною з передових на міжнародних виставках літаків та зброї, яка народила конструкторів та виробників космічних ракет, гелікопторів не змогла випустити зброю належної якості і просить по інших країнах дати танки? Ми живемо в абсурдний час. Ми маємо вірити у героїв, славити Україну, але нічого зробити і змінити ніхто не може, бо живемо ми погано і ще гірше.

– Ви що не поважаєте ЗСУ?

– А за що їх поважати?

– ЗСУ ризикують життям!

– Справді? Решта населення України не ризикує своїм життям під час війни ? Може цивільне населення ризикує більше своїм життям, ніж військові?

Якщо ви згідні з автором статті на суспільну тему, то він буде однаково вдячний за згоду з ним у коментарях чи спонсорську допомогу на прожиття навіть однією копійкою. Номер банківської картки: 4441 1144 6759 1671.

З повагою автор Наvigena  домогсподарка.

1
Поділитись...

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

5808

75
Коментарі: 57Публікації: 44Реєстрація: 08-04-2022

Небайдужий читач

Достижение получено 12.02.2023

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Яскравий коментатор

Достижение получено 15.12.2022

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Бронзове перо

Достижение получено 08.05.2022
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій

Коментувати