Для голосування необхідно авторизуватись

Нотатки наvigenої домогосподарки.Робота та правила

Стаття на суспільну тему про роботу.

  Чому населення України змушують знатись на зброї, як військових, рахувати і стежити за убитими, пораненими, знищеною технікою?

  Чому за стільки років війни не навчили українців головному: бути впевненим у сьогоднішньому дні і завтрашньому, знати та уміти захищати свої права.Усіх громадян, без виключень, цікавить інформація, як правильно влаштовуватись на роботу, які документи та інформаціб слід налавати роботодавцб, а яку ні; коли, яким чином, хто оплачує заробітну плату;що робити, якщо заообітну плату затримують чи не виплачують; як звільнитись без шкоди для себе; яким чином нараховується відпустка, якщо особа протягом року змінила кілька робочих місць(таке цілком може трапитись, але це ж не означає, що хтось має залишитись без належної річної відпустки чи відпускних); хто перевіряє чи була використана і як щорічна відпустка, щоб не допускати вигоряння на роботі; скільки годин на день чи тиждень максимум можна використовувати робочі години, якщо робітник займає дві посади; як знати, які обов’язки на робочому місці слід виконувати, а які не входять у коло обов’ язкового виконання і не можуть бути навязані керівництвом; мама, яка знаходиться з дитиною у відпустці по догляду за дитиною до трьох років повинна мати щорічну відпустку?; сімя повинна узгоджувати і яким чином проведення щорічної відпустки разом?; як держава забезпечує реалізацію прав своїх громадян та зберігає спокій і добробут кожної сімейної пари?як змусити підприємців та власників бізнесу працювати у визначені для цього години і не дозволяти перепрацьовувати? …

  Кожен погодиться, що  якщо знати свої права і обов’язки, то їх можна виконати чи захистити. Навпаки, незнання своїх прав та обов’язків призводить до їх невиконання і невміння захищати свої права.

Навіть у школі, у середніх та вищих навчальних закладах, де нас навчають для подальшої роботи, наголошують, що учні, як і студенти, майбутні працівники, не вчать елементарних таких правил. У Центрі зайнятості населення ви не отримаєте таких знань також.

Питань багато. Не відомо де шукати відповіді. Можливо, працівники медійних каналів візьмуться за подолання лікбезу у населення, щоб подолати тіньову економіку?

 

1
Поділитись...

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

5808

75
Коментарі: 57Публікації: 44Реєстрація: 08-04-2022

Небайдужий читач

Достижение получено 12.02.2023

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Яскравий коментатор

Достижение получено 15.12.2022

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Бронзове перо

Достижение получено 08.05.2022
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій

Коментувати