Для голосування необхідно авторизуватись

Нотатки наvigenої домогосподарки.Штучність. у

Основна риса, яку успадкувало двадцять друге століття від двадцять першого – це штучність. Але якби це поняття мало на увазі унікальність, одиничний екземпляр. На жаль, ні. Це фальшивість, лицемірство, підлість, маски благопристойності, традиційності та жорстокості. Історія вде знала схожі приклади: припудрене лице, перука і накладні мушки у чоловіків та жінок.

Хтось бачив і чув жарт: “Я ще ніколи не бачила, щоб під пологовим будинком хтось стояв і клянчив, як дозу наркоман:” Я в зав’язці. Ну дайте мені народити ще одну дитину, будь-ласка…. “” Глядачі відомого шоу супроводжували цей жарт))))))) Що ж наші “пристойні” і цілком прогнозовані медіа? Підвердили сюжетами. Один про те, що сім’ї, які чекали на появу дитини переселились у глухе село, подалі від цивілізації. Чому?Томущо у руках лікарів стало СТРАШНО І НЕВИЗНАЧЕНО так само, як на Божому суді чи як Бог дасть, як у гадалки, яка надвоє гадає, а не конкретно щось знає і може надати допомогу, та ще й крім зарплати вимагає не те що можеш дати, а лікарі називають конкретні немаленькі сумми в долларах. Подивіться, яка жадібність! Гадалка без зарплати просить з кожного по своїх можливостях, а лікарняні працівники вимагають по своїх бажаннях, по-народному “по своїх запросах”. Другий сюжет про світову пандемію. Це про сітовий обман доходів та витрат, кредитування та міжнародної допомоги-благодійності на фоні здорожчання житла і примарної мрії багатьох сімей мати його у своїй власності. Які діти, коли усі хворі? Третій про працівників київського пологового будинку, який скорочує працівників, у зв’язку з малою кількістю породіль. Чому? Томущо війна, хто на фронті, хто закордоном. Ніяких стосунків та сімей. Хоча, насправді, люди живуть. Хтось має сім’ю і дітей й усі разом. Яка недозволена розкіш у наш складний час! Яка жорстока несправедливість! І вони не є взірцем доброти, чесності, справедливості… Скоріше взірець багатства на вседозволеність. Навіщо тоді вчити і створювати правила, які не існують у реальності? Чому стільки розвелось “ваших величностей”, які можуть судити когось за рівнем доходу та життя, походженням, по обличчю чи одягу…?

Якщо армія країни схожа на дідівщину, а то ще гірше, де навчать курити, пити, то у ній немає можливості хоча б навчитись любити і захищати Батьківщину та батьківщину.Хто захоче віддати туди своб дитину? Якщо пологовий будинок схожий на карцер чи місце тортур, знущань і непорозумінь, бо дитина і матір можуть постраждати, ще й з незрозумілою тарифною сіткою до оплати, то хіба комусь хочеться його відвідати вдруге? Благо в армію беруть один раз. Чоловікам щастить! Так і хочеться після цього написати про тих чоловіків якусь гидоту, якщо вони себе вважають захисниками і тими, кого Бог поставив бути сильними і мудрими, якщо усе так погано і жінкам так хронічно не щастить з часів Адама. До речі, жінкам проводжаючи  з пологового усміхнено кажуть:”Приходьте до нас ще!” І всі, хто його покидає, думає :”Не доведи, Господи!”

Є спадки від яких відмовляються?

 

2
Поділитись...

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

5808

45
Коментарі: 41Публікації: 25Реєстрація: 08-04-2022

Бронзове перо

Достижение получено 08.05.2022
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій

Коментувати

Думок на тему “Нотатки наvigenої домогосподарки.Штучність. у”