Для голосування необхідно авторизуватись

Нотатки наvigenої домогосподарки.Центр зайнятості

Нотатки наvigenої домогосподарки.
Центр зайнятості.

Чому центр зайнятості? Томущо насправді вам там присвоюють статус безробітного, а не шукача роботи чи бажаючого змінити місце роботи або професію.Держава і сильні світу цього хочуть ще раз принизити бідного, нещасного, соціальнонезахищеного українця, нагадавши, що він лише раб системи. От і виходить, що Центри зайнятості лише фікція, які насправді навіть не можуть порахувати точну кількість безробітних осіб. Ще одна структура на яку витрачаються податки і бюджет, але, яка нічим реально допомогти не може.
В Україні може бути інакше? Центр зайнятості шукає можливість працевлаштування, підвищення кваліфікації…, а не просто призначає допомогу, яка залежить від того, скільки ви заробили за останній час грошей, ніби громадян винен, що він змушений працювати неофіційно, а роботодавець брати його на роботу неофіційно? Якщо ви не сплачували податки, то допомогу не призначать. Де логіка? Якщо ти у пошуку, то треба мати хоча б гарантований мінімум незплежно від того, скільки заробляв і як. Ддя того, щоб призначити таку мінімальну допомогу на місяць можна направляти у соцзахист? Щоб вимагати від інших виконання законів, потрібно, як мінімум самому їх виконувати. Якщо держава не платить аванс і не робить вчасних виплат як мінімум два рази на місяць, бо наприклад, в США, оплата праці проводиться потижнево(прагнемо до кращого? беремо приклад з кращого?), то не можна сказати, що праця, як така, узагалі, шанується в Україні, та ми усі прагнемо бути цивілізованими й жити у чудовій країні, де хочеться жити, а не треба вмерти чи виїхати, щоб бути щасливим. У житті, той, хто працює, той отримує допомогу. Безробітний сам на сам зі своїми проблемами, так само, як робітник на своєму робочому місці.
Якщо це все не діє,і всі заручники такої ситуації, то для кого це все існує? Для переважної кількості населення України такий стан речей незрозумілий. Якщо держава функціонує для людей, якщо люди – це держава і ніхто не винен у цій ситуації, то чому усе так погано? Чому неможливо щось змінити?
Звісно, можна, як завжди, залякувати, погрожувати, штрафувати. Але Наvigena Домогосподарка вміж не тільки критикувати, в може запропонувати шляхи заохочення, але кому це потрібно, якщо усіх усе влаштовує, ініціатива в Україні наказується і, на жаль, не вищою посадою, премією чи зарплатою, побутує думка, що добро, а не зло повинно бути покаране… Можливо, так воно і є, тому краще тримати свої думки і пропозиції при собі.

1
Поділитись...

Автор публікації

Офлайн 4 тижні

5808

80
Коментарі: 57Публікації: 50Реєстрація: 08-04-2022

Срібне перо

Достижение получено 10.05.2023
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 12.02.2023

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Яскравий коментатор

Достижение получено 15.12.2022

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Коментувати