Для голосування необхідно авторизуватись

Нотатки наvigenої домогосподарки.Український патріотизм.

Українські приказки встановлюють правила: моя хата скраю. Або моє діло сторона. Так і живемо. Напишіть, будьте такі ласкаві,якісь на противагу!

Дорослі вдають, що справжні патріоти та вчать прикидатись дітей. Коли чуєш, як ведучі зі “Сніданку 1+1” розчулено хвалять малесеньких дітей, коли вони співають гімн “душу й тіло ми положим за нашу свободу…”, то виникають думки: для того щоб бути вільним потрібно вмерти, кудись покласти своє тіло з душею(бодай не в домовину,як солдатів),хіба українці жили не у незалежній країні, є інші варіанти мати право вибору свободи чи одна дорога до смерті чим скоріше, тим краще? Чому вчить гімн? Якому доброму світлому майбутньому, якщо пісня починається словами “ще не вмерла”(а що, хтось чекає, що це станеться з дня на день?), а перед тим усі дружно співали “Союз нерушимый республик свободных…” і браття , мабуть, по соціалістичній партії знову запанують у своїй сторонці, бо сестер в країні не існує? Можуть зараз налетіти критикани, що навіжена Домогосподарка посягнула на святеє святих, але гімн обирали не боги, а звичайні люди, які можуть помилятись і не розуміти, яку програму закладають щодня усім громадянам, які у пориві щирості своїх почуттів кладуть руку на 💓❤️ свої серця, коли урочисто лунає музика Михайла Вербицького. Патріотизм не у жовто-блакитному прапорі, не у гі’мні, не у тризубі.Його не можна виміряти кількістю грошей, які кидають та збирають по всьому світу українці з протягнутою рукою для збройних сил та хворих дітей(о сором, бо українські лікарі окремо і разом не можуть лікувати без грошей за щарплату), як жебраки на паперті (це при тому, що у відомих журналах у рейтингу найбагатших людей українці займають високі місця), чи метром з рулеткою скільки у мене є квадратних метрів житлової площі і землі. Це бажання просто спокійно жити і працювати у рідній країні. Знати, що поруч є такі ж люди, які не ходять на роботу отримувати платню, а щоб її робити.

Щодо кольорів прапору, який можуть помилково вивісити догори дригом, то якщо вже “два кольори, мої два кольори…”, як люблять співати, мають однакову важливість та рівність, як найнеобхідніші речі у житті небо і вода, сонце☀️ і 🍞 хліб, чоловіче і жіноче начало для створення сім’ї , то чому не можна спростити своє життя і хай собі майорить прапор вертикальними однаковими двома смугами, щоб не плутатись самим, бути однозначними у правильності рішень і не заплутати когось,щоб знати напевно, хто сьогодні зверху?

І доручити нарешті митцям розробити до найближчого свята великий герб. В Україні стільки ж талановитих людей! Наприклад, тризуб у стилі петриківського розпису з написом: “Козацькому роду нема переводу”? Можна запитати громадян через соціальні мережі, вислухати пропозиції, обдумати?

Хай країна прославиться на весь світ чимось добрим, а не війною, атомною зброєю, станцією…Де справжні українці, які можуть щось справді зробити добре і таке чудове та фантастичне, як літак, вертоліт, космічні супутник і корабель, щоб самим захопитися і здивувати решту красою своєї природи та творінням рук?

  1. Критичні думки та зауваження приймаються Домогосподаркою у робочі години та дні.Але якщо у неї немає часу чи настрою, то відповідь доведеться чекати довго й нудно.Тому завчасно пишеться попередження з перепросинами.

2. Якщо читачу щось незрозуміло написано, то нотатки пишуться у чистовик без чорновика з партизанського лісу. Зробіть знижку на побудову речень та помилок, якщо доводиться чути, бачити, читати такі жахіття та божевілля, яке ніхто не хоче і не може припинити.

 

3
Поділитись...

Автор публікації

Офлайн 5 днів

5808

61
Коментарі: 54Публікації: 34Реєстрація: 08-04-2022

Яскравий коментатор

Достижение получено 15.12.2022

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Бронзове перо

Достижение получено 08.05.2022
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій

Коментувати