Для голосування необхідно авторизуватись

Подорож у країну Навпакинію. Предмет “Основи громадянського права.

Якщо не сподобалось, вибачте. Якщо це було цікаво,корисно, легко читати, будь-ласка, залиште кілька слів у коментарях. Адже, щоб це написати, опублікувати потрібно дуже багато часу, розумових зусиль та сміливості.

 

У школах Навпакинії існує предмет дуже схожий на “Право”. Називається він “Основи громадянського права”. Дітям не тільки пояснюють про закони, види держав та правління, але у доступній, алгоритмічній формі розповідають про те, як бути громадянином держави, виконувати обов’язки та реалізовувати права. Для чого існують певні установи, як і чому туди потрібно звертатись. Навіть, що робити якщо права порушуються. Ніхто не назве вас у такому разі зрадником чи ябедою. Томущо знати і захищати свої права — це необхідність. Кожен навпакинець сто разів буде діяти, звертатись до різних інстанцій, ніж вийде на площу з протестом чи революційним закликом, томущо впевнений і знає, що він не самотній і зможе відстояти свою правоту законним шляхом. Навіть звичайні побутові події такі, як зміна місця проживання, отримання /зміна документів ознайомлюють у школі. Дуже важко обманути навпакинця підштовхнути на хабар чи обман. Підручник містить картинки, що про правильно, а що ні у діях державного службовця.У кінці школи, крім документу про освіту усім вручають пам’ятки про права. І це не просто слова, що кожен має право на роботу, відпочинок, чисте довкілля, повагу…За кожною загальною фразою зрозуміло і доступно описано, як це зробити на практиці. Якщо запитати жителя  Навпакинії будь якого віку:”Чи знаєте, що таке ваші права і як їх захистити?”, то кожен відповість, що знає, але не все, та знає з чого почати, де подивитись і до кого звернутись.

Ось так, наші любі, виявляється є у світі й таке. І що основне, немає межі для вдосконалення.Томущо весь час щось змінюється, щоб ставало краще і веселіше жити.Адже, якщо жити, то навіщо сумно чи погано, правда?

Чат-Бот та Черепашка Мандрівники.

 

1
Поділитись...

Автор публікації

Офлайн 1 день

5808

60
Коментарі: 54Публікації: 33Реєстрація: 08-04-2022

Яскравий коментатор

Достижение получено 15.12.2022

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Бронзове перо

Достижение получено 08.05.2022
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій

Коментувати