Для голосування необхідно авторизуватись

Правила оприлюднення публікацій, коментарів, відгуків та рецензій

Ці Правила оприлюднення публікацій, коментарів, відгуків та рецензій (надалі – Правила) встановлені ФОП Білик Олександр Броніславович (надалі – Власник Сайту) і визначають умови публікації відгуків, коментарів і рецензій на сайті www.chytaichyk.com (надалі – Сайт).

1. Правила публікації відгуків

Кожен зареєстрований авторизований користувач може залишити свою публікацію в рамках літературної премії книгарні «Читайчик», коментар до таких публікацій, відгук або рецензію про будь-який товар на Сайті. Кожен користувач може залишити будь-яку кількість таких публікацій, коментарів, відгуків та рецензій.

Для уникнення потрапляння на сайт спаму й іншого небажаного контенту деякі із залишених на Сайті публікацій, коментарів, відгуків та рецензій можуть проходити попередню модерацію.

Модератор має право відхилити запит на публікацію якщо:

  • відгук, коментар або рецензія не має прямого і безпосереднього відношення до обговорюваного товару або публікації;
  • публікація, відгук, коментар або рецензія використовується з рекламною метою, для оприлюднення посилань на інші веб-сайти;
  • дублює попередні аналогічні публікації
  • коментар, відгук або рецензія містить інформацію не по темі, стосується іншого товару або публікації, заснований на чужому досвіді, ображає почуття інших користувачів (непристойності, лайливі слова);
  • публікація, відгук, коментар або рецензія містить незаконний контент, який порушує чинне Законодавство України, авторські права та інші права користувачів.

Залишайте відгуки, коментарі та рецензії щоб розповісти про свій досвід, а не просто вплинути на думку інших користувачів. Пишіть про свої враження, але не дублюйте відгуки і не розміщуйте в них комерційні матеріали. Написаний вами якісний і розгорнутий відгук допоможе зробити вибір товарів для інших користувачів простішим і зручнішим. Також за схвалений та опублікований модератором відгук на куплений користувачем товар можуть бути нараховані бонуси на покупки.

Щоб отримати бонуси за відгук на куплений товар необхідно перейти по спеціальному посиланню, яке ви отримаєте на електронну пошту.

2. Правила оприлюднення публікацій, рецензій і коментарів до них

2.1. Оприлюднення рецензій

Кожен зареєстрований авторизований користувач може залишити свою рецензію про будь-який товар на Сайті. Кожен користувач може залишити тільки одну рецензію про кожну книжку. Для уникнення потрапляння на сайт спаму й іншого небажаного контенту залишені на Сайті рецензії можуть проходити попередню модерацію.

Надсилаючи запит на публікацію рецензії, користувач автоматично передає Сайту всі права на рецензію (у тому числі авторські) і дає свою згоду на редагування, копіювання, зміну, переклад, публікацію і розповсюдження рецензії (частково або повністю) будь-якими законними способами. Сайт залишає за собою право на відхилення рецензії без пояснення причини. За схвалену і опубліковану модератором рецензію користувач отримує бонуси на покупки.

2.2. Оприлюднення коментарів

Кожен зареєстрований авторизований користувач може залишити свій коментар до будь-якої рецензії на Сайті. Кожен користувач може залишити будь-яку кількість коментарів на Сайті. Для уникнення потрапляння на сайт спаму й іншого небажаного контенту залишені на Сайті коментарі можуть проходити попередню модерацію. Коментарі призначені для спілкування, обговорення рецензій і особливостей книжки, на яку була залишена рецензія. Коментарі, які містять спам, рекламу, посилання на інші сайти, образи чи контент, що порушує чинне законодавство України, авторські права і права інших користувачів, не будуть опубліковані.

2.3. Оприлюднення публікацій

Кожен зареєстрований авторизований користувач може залишити свою публікацію Сайті, в межах нашої літературної премії. Кожен користувач може залишити будь-яку кількість публікацій на Сайті. Літературна премія книгарні «Читайчик» заснована з метою підтримки українських авторів та популяризації їхньої творчості в рамках “Програми соціальної відповідальності” книгарні.

Премія є творчою відзнакою, якою нагороджуються літератори за високохудожні твори у жанрах поезії, прози, драматургії, літературознавства та перекладу, спрямовані на утвердження гуманістичних ідеалів, збагачення історичної спадщини народу, державотворення й демократизацію суспільства.

Премія встановлюється у номінаціях “Автор місяця” (нагороджується автор, публікація якого на сайті, набрала за попередній місяць найбільшу кількість вподобань читачів сайту) та “Вибір видавця” (нагороджується автор, публікація якого не набрала достатньої кількості балів, однак на нашу думку, заслуговує бути відзначеною у поточному місяці). «Книгоман місяця» (автор, який залишив найбільшу кількість рецензій на придбані ним книги у поточному місяці).

Висувати свої публікації можуть всі автори, без вікових, культурних та соціальних обмежень, шляхом публікації їх на сайті премії. Усі публікації, одразу ж беруть участь у змаганні на здобуття премії.

Публікувати на сайті можна твори будь якої тематики і змісту, так нам буде краще оцінити тенденеції, у яких розвивається сучасна українська література. Однак, твори які можуть образити почуття інших авторів, розпалюють нетерпимість, закликають до зміни політичного устрою, можуть бути видалені з сайту без попереджень і безапеляційно.

Грошова частина премії встановлюється у розмірі 300 гривень у кожній номінації та виплачується за рахунок коштів книгарні «Читайчик».

Для уникнення потрапляння на сайт спаму й іншого небажаного контенту залишені на Сайті публікації можуть проходити попередню модерацію. Публікації, котрі містять спам, рекламу, посилання на інші сайти, образи чи контент, що порушує чинне Законодавство України, авторські права і права інших користувачів, не будуть опубліковані.

Ці Правила публікації поширюються на весь Сайт chytaichyk.com Якщо ви не згодні з цими Правилами, будь ласка, не залишайте на сайті запити на оприлюднення публікацій відгуків, рецензій і коментарів до них.