Для голосування необхідно авторизуватись

Про премію

Літературна премія Книгарні “Читайчик” заснована з метою підтримки українських авторів та популяризації їхньої творчості. УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА.

Премія є творчою відзнакою, якою нагороджуються літератори за високохудожні твори у жанрах поезії, прози, драматургії, літературознавства та перекладу, спрямовані на утвердження гуманістичних ідеалів, збагачення історичної спадщини народу, державотворення й демократизацію суспільства.

Премія встановлюється у номінаціях “Автор місяця” (нагороджується автор, публікація якого на сайті, набрала за попередній місяць найбільшу кількість вподобань читачів сайту) та “Рецензент місяця” (нагороджується користувача, який залишить найбільшу кількість рецензій на придбані книги, протягом місяця).

Висувати свої публікації можуть всі автори, без вікових, культурних та соціальних обмежень, шляхом публікації їх на сайті премії. Усі публікації, одразу ж беруть участь у змаганні на здобуття премії.

Публікувати на сайті можна твори будь якої тематики і змісту, так нам буде краще оцінити тенденеції, у яких розвивається сучасна українська література. Однак, твори які можуть образити почуття інших авторів, розпалюють нетерпимість, закликають до зміни політичного устрою, можуть бути видалені з сайту без попереджень і безапеляційно.
Авторські права на всі публікації на сайті, залишаються за авторами. Автори несуть відповідальність за зміст творів та наявність плагіату.