Для голосування необхідно авторизуватись

Пропозиція щодо покращення законодавства України

Громадяни.

До вашої уваги пропозиція щодо покращення законодавства України. Вона стосується охорони здоров’я та надання медичних послуг.

Якщо осрьі, яка щвернулася за стоматологічними послугами було видалено зуб, то за імплантацію чи коронку потрібно буде сплпатити меншу сумму, ніж за пломбу. Це пропонується для того, щоб лікар зробив усе можливе для збереження здоров’я ротової порожнини людини та для зменшення ризиків втрати зуба пацієнтом.

Лікар зобов’ язаний надати доеумент про відвідування пацієнту із зазначенням дати, наданих послуг, вказати ціну наданих послуг в обов’язковому порядку.

Для іноземців, які в’ їжджають на територію України з метою отримангя стоматологічних послуг ставити ціни тої країни з якої вони прибувають. Це проплнуєтьмя для того, щоб лікарі перестали надавати свої послуги у іноземній валюті та уріаняти цінність пацвєнта вітчизняного та закордонного перед лікарем і його прайсом, щоб українець не був меншовартісним і не мав таких почуттів малозначущості.

Для лікарів, які в’їжджають на територію України з метою надання медичних посюслуг скассувати в’ їздне мито, якщо вони надають послуги в разунок благодійності. Якщо лікар в’їжджає в Україну з метою надання платних медичних послуг, то до нього застосовуєтьмя ставка оподаткування країни з якої він приїхав.

Якщо ви вважажте, що дані зміни необхідні допоможіть оформити звернення до Верховної Ради України набрати необзідну кількість голосів для виненсення заклнопроекту та прийняття.

1
Поділитись...

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

5808

75
Коментарі: 57Публікації: 44Реєстрація: 08-04-2022

Небайдужий читач

Достижение получено 12.02.2023

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Яскравий коментатор

Достижение получено 15.12.2022

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Бронзове перо

Достижение получено 08.05.2022
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій

Коментувати