Для голосування необхідно авторизуватись

Видати книгу та продавати її тут

Ви написали книгу поезії, роман, повість, літературну збірку, підручник, монографію і хочете видати її?
Чи, можливо, хочете розповісти людям історію зі свого життя?

Починаючи роботу з автором, будь яке видавництво опирається на популярність його попередніх книг, якщо вони продавались гарно, то автору зможуть запропонувати гарні умови (гонорар, відсотки від продажу і т.д.).
Якщо автор (навіть найталановитіший) не відомий широкому загалу, видавництва найімовірніше не ризикнуть вкладати в нього свої кошти.

Підтвердженням цього є те, що більшість видань в Україні це переклади книг, які здобули славу за кордоном. Видавці не сумніваються у популярності таких книг тому фінансують їхній друк та поширення.

На цьому етапі більшість здається і знаходить собі причини, чому відмовитись від ідеї стати автором. Одиниці ризикують та видають книги своїм коштом. Таким чином отримують безцінний досвід у народженні власної книги. При цьому всі авторські права на книгу залишаються за автором.

А вже маючи розуміння про попит на Вашу книгу, можете пропонувати її видавництвам для додруку.

Аби надрукувати перший тираж книги, можете звернутись до Видавництва книг “Лілія”. Деякі з виданих там книг, продаються у нас.

Там розробили спеціальні шаблони та інструкції, за допомогою яких, кожен користувач комп’ютера зможе швидко і просто розробити макет і дизайн обкладинки, таким яким він його бачить.

Скачати шаблон для верстки внутрішнього наповнення книги.

Скачати шаблон для розробки обкладинки книги.

Якщо Вам не вдасться розробити книгу самостійно, можете доручити цю роботу працівникам видавництва, вартість її там відносно невелика, залежить від затраченого часу.

Однак, рекомендується все ж, розробляти їх самостійно, так як успішна розробка власної книги своїми силами приносить авторам невимовне задоволення і гордість за свою роботу. Крім того, це сприяє саморозвитку особистості, що для літераторів є дуже важливим, як і будь який новий досвід у житті, що може стати у майбутньому новим натхненням.

Після розробки макету книги і дизайну обкладинки надсилайте її для початку роботи на електронну адресу lilia@vidatiknigu.com.ua

Розрахувати вартість можете за допомогою зручного калькулятора www.vidatiknigu.com.ua/calc