Для голосування необхідно авторизуватись

Запрошення до альманаху

Всім нам знайоме це почуття: коли перехоплює подих, уповільнюється дихання, “мурашки біжать” по шкірі, прискорюється серцебиття. Це неймовірне магічне почуття – кохання. І всі відкривали його для себе по-своєму. Звичайно, що творчі люди найбільше надихаються саме цим почуттям, адже воно віками окриляло: художників, співаків, письменників, полководців, царів, та й звичайних людей на неймовірні вчинки, призводило цілі нації до занепаду або розквіту. Віримо, що у кожному авторові кохання зачіпало найпотаємніші чуттєві струни душі, що змушувало виливати свої емоції на папір. Знаємо, що у багатьох постійно поповнюється творчий доробок на дану тематику, тому вирішили за доцільне реалізувати тематичний літературний проєкт.
Запрошуємо Вас взяти участь у новому літературному альманасі «Коханим», присвяченому поняттям кохання, відносин між людьми, розлуки, зради, прощення, дню Св. Валентина та ін.

До альманаху запрошуються автори: поети та прозаїки.

Альманах видаватиметься за принципом самофінансування. Авторський внесок за участь становить 190 грн за 3 сторінки (вказана кількість орієнтована: можна більше, можна менше). Кожна додаткова сторінка +30 грн. Один примірник автор отримує в межах авторського внеску. +97 грн за кожен додатковий примірник.

На сторінці розміщується 36-40 рядків поезії та 1200-1400 знаків прози.

Тематика публікацій – любовна.