Для голосування необхідно авторизуватись

Запрошення до альманаху2

Запрошення

 

Багато хто з нас колись в житті писали вірші або прозу. Або продовжують це робити зараз.

Але, що із цим робити далі люди не знають, тому найчастіше, перестають розвивати у собі цей дар.

Ми пропонуємо публікуватись у колективному альманасі “Відродження”, таким чином автор отримує:

  • популяризацію власної творчості, готові примірники отримують інші автори та розсилаються по бібліотеках України
  • публікацію в офіційному друкованому виданні, книзі присвоюється міжнародний унікальний код ISBN, що є підтвердженням авторства
  • у випадку технічних збоїв електронних пристроїв, у соц.мережах чи на сайтах у автора не залишиться зразка своєї творчості, а друкована книга залишиться

Натисніть, аби отримати відповідь на найчастіші питання:

В мене немає досвіду публікації, що для цього потрібно? До вказаної дати, надсилаєте матеріали на електронну адресу almanah@vidatiknigu.com.ua або на сторінку facebook. До листа додайте інформацію про ім’я та прізвище автора (або псевдонім), його поштову адресу (для пересилки готових примірників), контактний телефон (для узгоджень).

Які гарантії, що мої матеріали не опублікують під іншим іменем? Всі права залишаються за авторами. У папці “Відправлені” на Вашій електронній пошті залишаються копії надісланих матеріалів із зазначенням дати і часу. Це є підтвердженням того, що ці матеріали спершу були у Вас. Після друку альманаху Ви вже зможете офіційно підтверджувати своє авторство наявністю в офіційному виданні.

Яка тематика публікацій? Тематика публікацій вільна, можете надсилати матеріали, які хочете опублікувати

В якому форматі надсилати матеріали? У текстовому або форматі Ворд. Можна просто текстовим повідомленняям. Але не фото і не скріншот. Щоб ми змогли скопіювати текст і відформатувати його до загального стилю альманаху. Ми самостійно все відформатуємо і відправимо Вам на узгодження. На сторінці розміщується 36-40 рядків поезії та 1200-1400 знаків прози.

Який подальший процес після подачі матеріалів? Після подачі матеріалів, ми відберемо ті, які можемо друкувати, відправимо Вам на узгодження попередній вигляд матеріалів у книзі, реквізити і суму (залежатиме від кількості сторінок і додаткових примірників), якщо Вас все влаштує – оплатите, після друку отримаєте книги(за два-три тижні після завершення прийому робіт).

Де можна переглянути попередні проєкти? Відгуки авторів про наші попередні проєкти можете переглянути на моїй сторінці у Фейсбук www.facebook.com/lilia.stasuk Там же, у будь кого з авторів можете запитати про досвід співпраці із нами. За десять років роботи ми провели кілька десятків подібних проєктів.

Що таке Авторський внесок? Альманах це некомерційний проєкт. Альманаху немає у вільному продажу. Він поширюється лише серед авторів та по бібліотеках (безкоштовно для популяризації творчості авторів серед офлайн-читачів). Ми не купуємо матеріали у авторів, лише надаємо майданчик для публікації. Всі права залишаються за авторами. Тому проєкт реалізується за принципом самофінансування. Кожен автор переказує на рахунок видавництва Авторський внесок за участь, який становить 190 грн за 3 сторінки (вказана кількість орієнтована: можна більше, можна менше). Кожна додаткова сторінка +30 грн. Один примірник автор отримує в межах авторського внеску. +97 грн за кожен додатковий примірник. За рахунок зібраних коштів фінансується друк, робота редакторів, верстальників, дизайнерів і т.д., офіційне оформлення, здійснення обов’язкової розсилки, та інше.

Сподіваємось на Вашу участь у спільному проекті.

З повагою
видавець, голова організаційного комітету,
Лілія Стасюк.